Specjalistyczne Targi Rzemiosła SACHSENBACK

Informacje o imprezach branżowych
admin
Site Admin
Posty: 865
Rejestracja: pn mar 29, 2004 2:05 pm
Kontakt:

Specjalistyczne Targi Rzemiosła SACHSENBACK

Post autor: admin » pt lis 13, 2015 7:53 am

Specjalistyczne Targi Rzemiosła Piekarsko-Cukierniczego SACHSENBACK.

9-11 kwietnia 2016 roku w Dreźnie odbędzie się kolejna edycja najważniejszych targów rzemiosła piekarsko-cukierniczego we wschodnich Niemczech – targów SACHSENBACK.

Na targach SACHSENBACK prezentowane są zarówno sprawdzone, tradycyjne produkty, jak i innowacyjne techniki produkcji, nowatorskie maszyny i urządzenia oraz trendy, które będą obowiązywać w branży w nadchodzącym okresie.

Zakres tematyczny targów obejmuje: surowce, półprodukty i dodatki dla piekarni i cukierni, produkty typu convenience, mrożone produkty piekarnicze, surowce do produkcji lodów oraz wyrobów ekologicznych, maszyny i urządzenia dla piekarni i cukierni, piece piekarnicze, urządzenia do chłodzenia i zamrażania, maszyny do kawy i lodów, urządzenia do ważenia, lady do prezentacji i sprzedaży produktów, mobilne punkty sprzedaży, wyposażenie kawiarni, oświetlenie, porcelanę i szkło, a także marki własne i specjalności piekarni, słodycze, kawę, herbatę, artykuły dekoracyjne i opakowania, oprogramowanie dla branży, ubiory służbowe itd.

W poprzedniej edycji targów w 2013 roku wzięło udział ponad 200 wystawców oraz ponad 7.000 zwiedzających. Aż 90% gości uznało targi za bardzo dobre, względnie dobre. Wsparcie merytoryczne Związku Cechów Rzemiosła Piekarskiego Saksonii „Saxonia” zapewnia najwyższy poziom imprezy oraz ciekawy program ramowy służący wymianie wiedzy i praktycznych rozwiązań dla branży.

Źródło: Przedstawicielstwo Targów Stuttgarckich w Polsce

Źródło: http://piekarstwo.elamed.pl/material%5B27910%5D

ODPOWIEDZ