Ważne spotkanie dla piekarzy i dostawców

Informacje o imprezach branżowych
admin
Site Admin
Posty: 865
Rejestracja: pn mar 29, 2004 2:05 pm
Kontakt:

Ważne spotkanie dla piekarzy i dostawców

Post autor: admin » śr sie 23, 2017 10:28 am

Ważne spotkanie dla piekarzy i dostawców: Perspektywy rozwoju pieczywa tradycyjnego i regionalnego.

Prowadzisz małą lub średnią piekarnię? Jesteś producentem mąki, dodatków do pieczywa lub sprzętu i urządzeń? Nie jest Ci obojętna przyszłość pieczywa rzemieślniczego w Polsce? Porozmawiajmy o programie wsparcia rzemiosła podczas spotkania w Lublinie, 11 września br.

Rozwój rzemiosła piekarskiego w Polsce to sprawa złożona, warunkowana zarówno przez bariery zewnętrzne*, jak i problemy wewnętrzne. Co istotne, rozwój tego rzemiosła to nie tylko sprawa samych piekarzy i konsumentów, którzy chcą mieć dostęp do wartościowego pieczywa. Ten rozwój leży też w interesie dostawców dla branży.

Wychodząc z tego założenia, Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP zaprasza piekarzy, producentów surowców (producentów mąki, dodatków do pieczywa), maszyn i urządzeń do szerszej dyskusji: o perspektywach rozwoju pieczywa tradycyjnego i regionalnego. Celem spotkania jest omówienie wewnętrznych problemów związanych z produkcją w małych i średnich piekarniach, określenie ich potrzeb w zakresie jakości surowców, nowych technologii i sprzętu oraz współpracy, która stworzy odpowiednie warunki do rozwoju całej branży.

Pełna treść na stronie: http://mistrzbranzy.pl/artykuly/pokaz/W ... -4002.html

ODPOWIEDZ