Międzynarodowe targi Anuga FoodTec

Informacje o imprezach branżowych
admin
Site Admin
Posty: 865
Rejestracja: pn mar 29, 2004 2:05 pm
Kontakt:

Międzynarodowe targi Anuga FoodTec

Post autor: admin » sob sty 06, 2018 7:24 am

Międzynarodowe targi branży technologii spożywczych Anuga FoodTec

20-23 marca 2017 r. w Kolonii w Niemczech odbędą się międzynarodowe targi producentów i poddostawców branży spożywczej Angua FoodTec.

Tematem przewodnim zbliżającej się odsłony wydarzenia będzie efektywne zarządzanie zasobami. Targi w założeniu mają stać się inspiracją dla międzynarodowych producentów i poddostawców branży spożywczej do optymalizacji procesów produkcyjnych oraz łańcucha dostaw, przyjmując za cel zużywanie mniejszej ilości energii i wody oraz ograniczanie strat żywności. Wydarzeniu towarzyszyć będą wykłady, konferencje i specjalistyczne fora, których celem będzie przedyskutowanie szeregu aktualnych zagadnień w obszarze technologii żywności oraz możliwości połączenia wyników badań naukowych z praktyką realiów przedsiębiorczości.

W kolejnej edycji targów Anuga FoodTec weźmie udział ok. 1700 wystawców z ponad 50 krajów, którzy zaprezentują innowacyjne rozwiązania z zakresu technologii wykorzystywanych w branży spożywczej. Optymalizacja procesów produkcyjnych, redukcja zużycia energii i wody, maksymalne ograniczenie strat produktów żywnościowych, jak również szereg innych zagadnień, zostanie poruszonych podczas trwającej pół dnia konferencji otwarcia Anuga FoodTec, poświęconej w całości tematyce efektywnego gospodarowania surowcami. Targi oferują szereg możliwości w zakresie pozyskiwania informacji i wymiany doświadczeń z międzynarodowymi ekspertami.

Wykaz planowanych forów dyskusyjnych znajduje się pod linkiem:
http://www.anugafoodtec.com/aft/trade-f ... /index.php

Informacje oraz aktualizacje dotyczące programu wydarzeń i kongresu są dostępne na stronie: http://www.anugafoodtec.com/aft/trade-f ... /index.php

Źródło i fot . PRIMUM Public Relations
http://cukiernictwoipiekarstwo.pl/material[39649]

ODPOWIEDZ