Wielkopolska gotowa na ogólnopolski finał!

Media, prasa, wydarzenia, newsy
admin
Site Admin
Posty: 865
Rejestracja: pn mar 29, 2004 2:05 pm
Kontakt:

Wielkopolska gotowa na ogólnopolski finał!

Post autor: admin » czw lut 08, 2018 8:02 am

Kto został najlepszym wielkopolskim uczniem w zawodzie cukiernik, piekarz oraz – po raz pierwszy – kucharz? Kto wywalczył przepustkę do najważniejszego, ogólnopolskiego finału we Wrocławiu i Zabrzu? Odpowiedzi poznaliśmy 30 stycznia br. we Wrześni.

To już 23. eliminacje wielkopolskie do Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz, które po raz 10. współorganizowały: ZSZ Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich we Wrześni, Cukiernia Kuczora oraz PSS „Społem”. W tym roku po raz pierwszy odbyły się także eliminacje do I Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz. Do turnieju zakwalifikowało się 9 uczniów w zawodzie cukiernik, 3 uczniów w zawodzie piekarz oraz 16 uczniów w zawodzie kucharz z 13 szkół województwa wielkopolskiego (lista szkół na końcu artykułu).

Wielkopolską Komisję Turniejową reprezentowali znani i cenieni specjaliści cukiernictwa, kucharstwa i piekarstwa. Na czele Komisji stanęły przewodnicząca Marzena Szułczyńska – wizytator KO w Poznaniu oraz zastępca Dorota Kaczmarek – wicedyrektor ZSZ Nr 2 we Wrześni.

Pełną treść artykułu przeczytasz na stronie: http://mistrzbranzy.pl/artykuly/pokaz/W ... -4276.html

ODPOWIEDZ