Cukier Królewski na szóstkę!

Media, prasa, wydarzenia, newsy
admin
Site Admin
Posty: 865
Rejestracja: pn mar 29, 2004 2:05 pm
Kontakt:

Cukier Królewski na szóstkę!

Post autor: admin » śr lut 15, 2017 12:34 pm

Już po raz szósty Cukier Królewski zwyciężył w prestiżowym programie Laur Konsumenta. Zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii, co oznacza, że konsumenci uznali go za najpopularniejszą markę cukru w Polsce.

Złoty Laur Konsumenta to jeden z największych ogólnopolskich projektów, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, które produkty czy usługi są obecnie najbardziej popularne wśród kupujących. Od roku 2010, już po raz szósty konsumenci wskazali właśnie markę Cukier Królewski. Wyróżniając ją na tle konkurencji, dali równocześnie sygnał, że doceniają też jakość i bogaty asortyment, który proponuje producent – Südzucker Polska.

Laur Konsumenta jest szczególną nagrodą, ponieważ odzwierciedla nie tylko poziom popularności marki, ale i zaufania do niej. Opinia konsumentów jest dla nas niezwykle cenna. Możemy zapewnić, że nie spoczniemy na laurach i nadal z wielką radością, ale i satysfakcją, będziemy dostarczać produkty najwyższej jakości. – komentuje Beatrycze Grela – Dyrektor Marketingu Südzucker Polska S.A.

Całość artykułu przeczytasz na stronie http://mistrzbranzy.pl/artykuly/pokaz/C ... -3716.html

ODPOWIEDZ