Piekarze i cukiernicy poszukiwani w Irlandii

Produkt regionalny, obwarzanek, środki unijne, prawo unijne
admin
Site Admin
Posty: 865
Rejestracja: pn mar 29, 2004 2:05 pm
Kontakt:

Piekarze i cukiernicy poszukiwani w Irlandii

Post autor: admin » śr maja 18, 2005 1:56 pm

Agencja z Irlandii poszukuje piekarzy i cukierników. Praca jest od zaraz po minimum 8 euro na godzinę. Wymóg: kandydat powinien dostarczyć kasetę wideo pokazującą go przy pracy.

Ofertę przygotowało biuro pośrednictwa pracy FRS Recruitment z Midleton w powiecie Cork na południu Irlandii - oddział firmy działającej w całym kraju. Jak informuje Tanya Logvinova, propozycje zatrudnienia dotyczą całej Irlandii.

Poszukiwani są wykształceni piekarze i cukiernicy. O ich umiejętnościach zaświadczyć mają referencje, dlatego biuro wymaga podania numeru telefonu do pracodawcy, który potwierdzi przydatność kandydata. Oczekiwane są też zdjęcia w trakcie pracy, a najlepiej nagranie wideo. Poza tym potrzebne jest CV (może być po polsku) ze zdjęciem, komunikatywność i chęć do roboty.

Co w zamian? Praca za 8 euro na godzinę. To, jak zapewnia Tanya Logvinova, na początek. Po pewnym czasie stawka idzie w górę o 2 euro. Nadgodziny mają być płacone w wysokości 150 proc. stawki podstawowej. Do tego ubezpieczenie zdrowotne i trzy tygodnie płatnego urlopu w roku. Irlandzkim pracodawcom zależy na co najmniej rocznym kontrakcie. Warunki umowy zapisane będą dokładnie w ofercie, którą wybrani kandydaci dostaną przed wyjazdem na Zieloną Wyspę.

Tanya Logvinova zapewnia, że biuro ma do dyspozycji tłumacza, który wyjaśni na bieżąco ewentualne nieporozumienia. Ułatwia też założenie konta w banku, zgłoszenie do urzędu pracy oraz uzyskanie numeru rejestracji podatkowej (PPS). Przedstawicielka FRS Recruitment dodaje, że jej biuro z sukcesem pośredniczyło już w sprowadzaniu do Irlandii piekarzy z Polski, Łotwy i Słowacji.

Informacje o ofercie uzyskać można z biurze FRS Recruitment w Midleton (tel. 00 353 214 634 732, faks 00 353 214 634 748 lub pisząc pod adres: ewsolutions@eircom.net.


źródło: Gazeta Wyborcza

ODPOWIEDZ