młynarze ratujcie nas...

konsumenci, oczekiwania, sugestie, uwagi, opinie, ankiety
bułkochleb

młynarze ratujcie nas...

Post autor: bułkochleb » pt cze 24, 2005 7:35 am

Panowie młynarze ratujcie nas...TONIEMY.
Przychodzą wakacje jest tzw.przednówek ,a tu pszenica po 20 groszy !/KONSUMPCYJNA/ Małe młyny proponują ceny mąk od ...30 groszy za kilogram!!! Nasi wspaniali biznesmeni- piekarze myślą ,że chwycili wiatr w żagle i zaczynają pojawiać sie z chlebem 0,6 kg na sklepie za tu uwaga... 40 groszy! Jak tak dalej pójdzie to dostawa pieczywa za darmo będzie też nie zrozumiała POWINNI DOPŁACIĆ za możliwość dostawy do sklepu!Chociaż niektórzy chyba nie licząc kosztów już to robią ...nie wiem czy mają tego świadomość,bo na wielu sklepach więcej odbierają zwrotów niż sprzedają.No to się doczekałem prawdziwego oblicza wolnego rynku .Tylko szkoda ,że to tzw.moja "brać piekarska" okazuje się DURNOWATA ! Szkoda?
Panowie Młynarze jeszcze tylko w Was pewna nadzieja.../choć to podobno matka głupich/ Nie obniżajcie cen mąk .To wydają :roll: cy się schizofreniczny apel ...piekarza,ale wierzcie mi ma on sens!
Miłych wakacyjnych walk o rynek pieczywa Juliusz Komar

PIOTRKÓW wita...

o..kurcze!

Post autor: PIOTRKÓW wita... » pt cze 24, 2005 10:42 am

Święte słowa ta nasza branża !Dobrze jeszcze ,że CHińczycy chyba nie będą do nas dostarczać chleba...chociaż np mrozone!Oby moje słowa sie nie sprawdziły Pozdrawiam Piekarzy Polskich ...mimo wszystko młynarz z Piotrkowa :shock:

rolik

a co ja mam powiedzieć?

Post autor: rolik » pt cze 24, 2005 8:48 pm

czytam od czasu do czasu to wasze Panowie Piekarze Forum OPP /fajny pomysł/ ,al eco ja mam powiedziec rolnikm z miechowskiego na te ceny zboża czy ostatnio ...truskawek.pozdrwiam Państwa ...rolnik

karol

to co robić

Post autor: karol » ndz cze 26, 2005 6:35 pm

ja też nie mam pomysłu co dalej?

ODPOWIEDZ