WALNE ZGROMADZENIE RZEMIEŚLNIKÓW PIEKARSTWA RP

konsumenci, oczekiwania, sugestie, uwagi, opinie, ankiety
admin
Site Admin
Kontakt:

Post autor: admin » pt lip 22, 2005 3:50 pm

„REGION LUBELSZCZYZNA”

na ręce Kolegi ANDRZEJA MOTYLA

ANDRZEJU! JEŻELI UZNASZ ZA STOSOWNE- PROSZĘ ODCZYTAJ TO NA WALNYM ZGROMADZENIU W DN. 23.07.2005r.

Serdecznie dziękuję za zaproszenie do udziału w IX Walnym Zgromadzeniu
Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP „REGION LUBELSZCZYZNA”.
Przepraszam wszystkich za moją nieobecność zaistniałą z ważnych dla mnie przyczyn osobistych.
W tym miejscu proszę przyjąć jeszcze raz podziękowania za zaproszenie
i przyjęcie na VIII Walnym Zgromadzeniu, które często wspominam z najwyższym uznaniem. Dlaczego? Nie ma „tego” w Krakowie – nie umiem sobie odpowiedzieć na to pytanie.
Z przyjemnością pragnę poinformować, że wzorem roku ubiegłego zorganizowaliśmy ŚWIĘTO CHLEBA na Placu Wolnica w Krakowie w dn. 11-12.06.2005r. z dużym powodzeniem.
Pomimo deszczowej pogody „ŚWIĘTO” zaszczyciło około 20 tys. Krakowian i Gości.
Dziękujemy za czynne wsparcie (po raz drugi!) Kolegi JÓZEFA ZIÓŁKOWSKIEGO oraz odwiedziny Prezesa LECHA JĘDRYKI.

Z zaproszonych przedstawicieli:
- Minister Rolnictwa – list odczytał Dyr. D. Goszczyński
- Prezydent M. Krakowa
- Marszałek Woj. Małopolskiego
- Posłowie ÷ Eurodeputowany Bogdan Klich, Poseł Aleksander Grad z najwyższą uwagą uczestniczyli w rozmowach z wystawcami o piekarskich bolączkach i „chlebie powszednim”.

Z zadowoleniem dowiedziałem się, że Panowie Posłowie zaglądają na n/stronę FORUM OGÓLNOPOLSKIEGO POROZUMIENIA PIEKARZY uznając argument siły ponad 700 uczestników zalogowanych.
Razem z Kolegą K. Czekajem uzgodniliśmy, że w ramach poparcia w wyborach posiłkując się w/w „SIŁĄ” ze strony internetowej www.opp.pl będziemy lobbować na rzecz n/branży Rzemiosła Piekarskiego i należnego miejsca „chleba naszego powszedniego”.
Pamiętajmy, że tylko w jedności jest siła – prosimy Koleżeństwo o czynny udział
w przedstawionym wyżej FORUM z nadzieją, że uda się zrobić chociaż mały krok dla ratowania Piekarza i Chleba Polskiego w dobie szalejącej globalizacji.

Z poważaniem i najlepszymi życzeniami
obfitych obrad Walnego Zgromadzenia

ANTONI MADEJ

edward królikowski

szczere podziękowanie

Post autor: edward królikowski » pn lip 25, 2005 6:44 pm

Szanowny Panie Madej
Juz wielokrotnie byłem razem z moimi synami na "naszej" -tak chyba mogę powiedzieć ,bo jesteśmy rodziną piekarską! stronie Ogólnopolskiego Porozumienia Piekarzy!
To więcej niż świetny pomysł i trochę dziwi,iż nasi koledzy tzw"funkcyjni" zupełnie z niej nie korzystają! Jeszcze bym może zrozumiał ich obawy i fobie ,że Kraków chce być centrum polskiego piekarstwa "chociaż mu się tak po prawdzie to należy" gdyby zaoferowali zbliżony pomysł ,bo nie wydaje się mi ,aby mogli powielić to co Pana Panie Madej zrobił To zapewne wymaga gigantycznego wysiłku za który Panu dziękujemy !
Edward Królikowski wraz z synami
Łomża

ODPOWIEDZ