ZAPROSZENIE DO KRĘGU PARTNERÓW

Media, prasa, wydarzenia, newsy
admin
Site Admin
Posty: 865
Rejestracja: pn mar 29, 2004 2:05 pm
Kontakt:

ZAPROSZENIE DO KRĘGU PARTNERÓW

Post autor: admin » pt gru 02, 2005 5:05 pm

<center>
<img src="http://opp.pl/gfx/1stpage/zaproszenie_pss.gif">
</center>

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w ważnym dla Polski naukowym, medycznym i społecznym przedsięwzięciu, jakim jest Program Budowy POLSKIEGO SZTUCZNEGO SERCA (PSS) realizowany pod kierownictwem prof. Zbigniewa Religi. Misją Programu jest ratowanie ludzkiego życia dzięki wdrożeniu do powszechnej praktyki klinicznej sztucznego serca, oraz promowanie zdrowego stylu życia jako najskuteczniejszej profilaktyki zdrowotnej.
Przedstawiamy Państwu celowe przedsięwzięcie gospodarcze &#8222;CHLEB DLA SERCA&#8221;, które ma na celu odniesienie obopólnych korzyści i wsparcie finansowe dla POLSKIEGO SZTUCZNEGO SERCA. &#8222;CHLEB DLA SERCA&#8221; to naturalny produkt wzbogacony suplementem korzystnie działającym na serce.

Kampania POLSKIEGO SZTUCZNEGO SERCA odnosi sukcesy i rozwija się dynamicznie. Dzięki oficjalnemu patronatowi medialnemu Telewizji Publicznej, Polskiego Radia S.A. Programu III, Super Expressu, Stowarzyszenia Prasy Lokalnej, własnej witrynie www.sztuczneserce.pl realizowane są bardzo różne przedsięwzięcia &#8211; programy telewizyjne, bloki reklamowe, wywiady, koncerty, imprezy sportowe i festynowe, wydawnictwa, cykle publicystyczne &#8211; działania popularyzujące ideę, potęgujące znajomość i pozytywne skojarzenia z logo POLSKIEGO SZTUCZNEGO SERCA i jego Sponsorów.

A o to kilka istotnych informacji o programie PSS i kampanii marketingu społecznego:
W Polsce 50% zgonów jest konsekwencją niewydolności układu sercowo-naczyniowego. Wyniki badań opinii publicznej, wykonanych na nasze zlecenie wykazały, że znakomita większość Polaków (93%) uważa ideę budowy serca za bardzo ważną. Duża część naszych rodaków, bo aż 53%, jako preferowaną przez siebie formę wsparcia Programu PSS, zadeklarowało zamiar nabywania produktów Partnerów wspierających Program.

Biorąc pod uwagę społeczną akceptację takiej formy finansowania Programu PSS i jego wspierania wraz naszymi obecnymi Partnerami realizujemy przedsięwzięcia gospodarcze oparte na zasadach tzw. &#8222;marketingu społecznego&#8221;, czyli celowej działalności gospodarczej, z której część dochodu Partnerzy przekazują na rzecz PSS. Tworzymy Krąg Partnerów PSS &#8211; grupę wybranych firm, których marki i produkty są identyfikowane z tym ważnym i powszechnie popieranym programem społecznym.

Logo PSS wyróżnia produkt, firmę i pozostaje w bezpośrednim związku z dynamiką sprzedaży. Dotychczasowe rezultaty osiągane przez naszych Partnerów w pełni potwierdzają założenia kampanii i badania opinii publicznej. Przykładem nieprzeciętnego sukcesu jest wydana przez PKO Bank Polski i Inteligo karta płatnicza Visa Electron &#8222;z sercem&#8221;, która w 2 lata w wyniku działań marketingowych i dobrowolnego wyboru klientów osiągnęła największy na rynku kart celowych wolumen ponad 200 tysięcy i dała już ponad 1 mln PLN wpływów na PSS. Podobnie firma AKUNA oferująca ALVEO /zdrowotny preparat ziołowy/, która od dnia, gdy została Parterem PSS utrzymuje dynamikę 10% wzrostu miesięcznej sprzedaży. Towarzyszące temu prestiż i kształtowanie wizerunku nowoczesnej, społecznie zaangażowanej Firmy dają możliwość wzmocnienia zaufania do marki i pozycji rynkowej Sponsora.

Nadal poszukujemy nowych Partnerów, zamierzamy wdrożyć kolejne produktów, takie jak WODA DLA SERCA, JOGURT DLA SERCA, dietetyczne środki spożywcze. Fundamentalnym założeniem doboru jest to, że będą to produkty o wysokiej jakości, wynikającej z zastosowania najnowszych technologii, a w przypadku produktów spożywczych &#8211; prozdrowotne ze względu na skład, celową ich suplementację lub specyficzne właściwości. Wszystkie produkty lub usługi oznaczone są naszą marką i hasłem promocyjnym &#8222;Kupując ten produkt wspierasz Program Budowy POLSKIEGO SZTUCZNEGO SERCA&#8221;, a w przypadku towarów kojarzących się ze zdrowym stylem życia również rekomendacją Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii.

&#8222;CHLEB DLA SERCA&#8221; realizowany jest w oparciu o współpracę kilku organizacji i instytucji, które wnoszą weń nieoceniony wkład i bardzo wiele zaangażowania i serca. Przedstawiamy schemat organizacyjny:

<center>
<img src="http://opp.pl/gfx/1stpage/schemat_pss.gif">
</center>

Dochód z nalepek (chleb pakowany) na chleb przeznaczony jest na rzecz FUNDACJI ROZWOJU KARDIOCHIRURGII, po pokryciu kosztów produkcji nalepek, oraz przekazaniu pewnej jego części na rzecz Stowarzyszenia i Cechu.

Nalepka na chlebie zawiera napisy:
1. CHLEB DLA SERCA ZAWIERA: SKWALEN (unikalnie wysoka zawartość 20-22 mg w 100g chleba) - naturalną substancję uzyskaną z nasion Amaranthusa, mającą wpływ m.in. na regulację syntezy cholesterolu; nienasycone kwasy tłuszczowe z rodzin Omega 3 , Omega 6, Omega 9; podwyższoną zawartość witamin z grupy B; tokoferole i tokotrienole należące do grupy wit E; białka posiadające podwyższoną zawartość aminokwasów egzogennych m.in. lizyny i metioniny.
2. SKŁAD: mąka żytnia, maka pszenna, woda, przetworzone nasiona amarantusa, drożdże, sól
3. produkowany na zlecenie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu.
4. chleb produkowany tradycyjną polską metodą na zakwasie piekarskim
5. kupując dbasz o swoje zdrowie i wspierasz POLSKIE SZTUCZNE SERCE

Szczegóły dotyczące zawarcia umowy z Piekarnią:
1. Piekarnia wysyła do Funduszu swoje zgłoszenie do współpracy (informacje: nazwa, adres, przynależność do rzemiosła, liczba zaopatrywanych sklepów, czy produkuje tradycyjnymi metodami wielofazowej fermentacji)
2. Fundusz, po uzyskaniu rekomendacji Stowarzyszenia dla piekarni, wysyła do Piekarni umowę.

3. Piekarnia wpisuje do umowy swoje dane, podpisuje jednostronnie umowę i wraz z dowodem wpłaty z tytułu wstępnej, jednorazowej opłaty marketingowej i odsyła ją pocztą do Funduszu Rozwoju Kardiochirurgii

4. Fundusz podpisuje umowę, egzemplarz dla Piekarni przekazuje drogą pocztową. Po zawarciu umowy przekazuje informację firmie AMBASADOR 92, że dana Piekarnia uczestniczy w przedsięwzięciu CHLEB DLA SERCA i ma prawo zaopatrywać się w pakiety i materiały reklamowe.
Wstępna, jednorazowa opłata marketingowa przeznaczona zostanie na organizację konferencji prasowej /29.11.2005r/ i promocję w mediach. Fundusz wystawi na tę opłatę fakturę tytułem &#8222;usługa marketingowa promocji &#8222;CHLEB DLA SERCA&#8221;, która zostanie przesłana pocztą do Piekarni.
Piekarnia dokonuje wpłaty na konto: FUNDUSZ ROZWOJU KARDIOCHIRURGII
SP. OO Wrocławiu, 50-062, przy ul. Plac Solny 14A/1
rachunek nr 50 1020 5558 1111 1133 4170 0543.
Tytuł: &#8222;opłata marketingowa&#8221;, kwota 610 pln /500 pln + VAT/.

5. Po zawarciu umowy i dokonaniu wpłaty Piekarnia otrzymuje załącznik do umowy, w którym zawarta jest receptura i zalecenia.

6. Piekarnie zaopatrują się w firmie AMBASADOR 92, lub jej kooperanta, w pakiety produkcyjne CHLEBA DLA SERCA, materiały reklamowe /nalepki i plakaty dla sklepów/ Pakiet produkcyjny jest to 10 kg mieszanki z przetworzonych ziaren amarantusa, zielone drożdże i 540 numerowanych nalepek,
&#183; Materiały do bezpośredniej reklamy w sklepach, kupowane przez Piekarnie w AMBASADOR 92: ulotki, plakaty, nalepki na drzwi sklepu, ulotki &#8211; przywieszki na chlebek &#8211; materiały reklamowe sprzedawane będą Piekarniom non-profit, tzn w cenach pokrywających jedynie koszty ich wydrukowania,

Dane kontaktowe:
1. Koordynacja całego przedsięwzięcia CHLEB DLA SERCA - Fundusz Rozwoju Kardiochirurgii Ryszard Tomaszewski tel. 0501-121-515 tomaszewski@sztuczneserce.pl ,
biuro Wrocław 071/ 342-29-42
2. Zamówienia pakietów CHLEB DLA SERCA i materiałów reklamowych AMBASADOR 92 SP.J. ul. Raszyńska 13 05-500 Piaseczno tel. 22/ 711-33-33, a92@ambasador92.pl
3. Konsultacje dotyczące receptury i technologii produkcji Bogdan Mamaj 0602-324-583, piekarnia.na.barskiej@neostrada.pl

Z poważaniem
Jacek Sekuła
Pełnomocnik Funduszu Rozwoju Kardiochirurgii
www.sztuczneserce.pl

ODPOWIEDZ