CHLEB DLA SERCA

konsumenci, oczekiwania, sugestie, uwagi, opinie, ankiety
kazimierz czekaj

CHLEB DLA SERCA

Post autor: kazimierz czekaj » ndz gru 04, 2005 11:44 am

SZANOWNI PAŃSTWO
Ilość telefonów i maili skierowana na ręce Ogólnopolskiego Porozumienia Piekarzy świadczy dobitnie ,iż inicjatywa Funduszu Rozwoju Kardiochirurgii trafiła w "dzieiątkę" i to zarówno w kontekście wsparcia cennej idei sztucznego serca jak również co nie mnie istotne dla naszego środowiska ,może przyczynić się do odwrócenia bardzo złego trendu znikana POLSKIEGO CHLEBA z naszych polskich stołów!
Dlatego też pragnąc i odpowiadając na Państwa pytania w sprawie akcji .Proszę o bezpośredni kontakt z Panem Jackiem Sekułą Pełnomocnikiem Funduszu i twórcą tej szczytnej idei .Podaję pełne dane teleadresowe i gwarantuję pełną i kompetentna odpowiedź na wszystkie pytania!
A oto te dane:
Pan Jacek Sekuła
tel.501/104960
mail: sekula@sztuczneserce.pl
za OPP kazimierz czekaj/mail:kazimierz.czekaj@rafapol.pl,tek 501/607187

konrad

dzieki

Post autor: konrad » pn gru 05, 2005 9:19 pm

Panie Kazimierzu/chyba tak mogę sie zwracać?/
dzięki za wszystkie informacje ,które od Pana otrzymuje !Serdeczne dzieki i SPOKOJNYCH ŚWIĄT! Konrad Świder ŁAchów woj.lubuskie

Gosia

CHLEB DLA SERCA

Post autor: Gosia » śr gru 07, 2005 12:36 am

INICJATYWA CHWALEBNA I CEL SZCZYTNY, SZKODA TYLKO, ŻE DO PROGRAMU "PRZEPUSTKĘ" WYDAJE GRUPA PIEKARZY, KTÓRA CHCE NA TYM ZAROBIĆ NIE ZWAŻAJĄC NA TO, ŻE KAŻDA NOWA PIEKARNIA TO DLA PROGRAMU DODATKOWE PIENIĄDZE. PRÓBÓJCIE KOLEDZY PIEKARZE, ALE JEŚLI JESTEŚCIE Z WARSZAWY LUB OKOLIC TO MARNE MACIE SZANSE.

dostawca

dokładnie tak..

Post autor: dostawca » czw gru 08, 2005 7:10 am

Nie tylko w Warszawie niestety mamt tzw "POLSKIE PIEKŁO" w Krakowie
"Banda Czworga" przepraszam piątka ...WYBRAŃCÓW ,którzy zawłaszczyli tą piekną ideę to:
TRELA -PREZES CECHU
GÓRNISIEWICZ-Przew.Komisji REWIZYJNEJ CECHU
KRUPA -czlonek Zarzadu CECHU
GĄDEK Przew.SĄDU KOLEZENSKIEGO
PĘGIEL czlonek ZARZĄDU CECHU.
TO TAKI PIEKARSKI I KRAKOWSKI NEPOTYZM Z TYM ,IZ MYŚLĄ,ŻE ZROBIĄ INTERES,a jako dostawca surowców wiem,że jeden ma na magazynie 500 kg mąki! ,a drugi od maja nie płaci faktur za surowce.
WIELCY KRAKOWSCY PIEKARZE !KURCZE

jerzy

świetna reklama

Post autor: jerzy » pt gru 09, 2005 8:41 am

Kazimierz
świetny komentarz w RADIO ZŁOTE PRZEBOJE o chlebie...
Masz chłopie polot !Ta tablica Mendelejewa w pieczywie z 6 miesieczną data przydatności! SUPER
A przy okazji...Tak ciepło mówiłeś o CHLEBIE DLA SERCA gdzie go można kupić... jerzy
ps. a przy okazji to Twoja inicjatywa to OPP? Jeśli tak to zadzwoń do mnie podaje aktualny numer602356718 podpowiem pewne sprawy ,które Cie zainteresują!

leon

GTW

Post autor: leon » śr gru 14, 2005 9:21 pm

O czym tu mówicie Państwo
w Krakowie to Grupa pseudo piekarzy z orderami i to dosłownie zawłaszczyła ta ideę nie pozwalajac innym piec ten chleb! Zatrudniają razem mniej piekrzy /grupa tych pięciu piekarni z Trelą,Górnisiewiczem,niejaka Pęglową ,krupą i pieron wie kim jeszcze/ mniej piekarzy niż jedna z 20-tu największych piekarni krakowskich.
Niech pieką ten chleb dla serca ,bo gdyby taki Awiteks to wziął w swoje ręce + kaziu ze swym Rafapolem to po nas ...Wesołych Świąt Panowie i niech te kombatanty piekarskie pieką nadal i to do końca świata myśląc ,że mają jakieś znaczenie na rynku...

heniek

spaprali

Post autor: heniek » sob sty 14, 2006 10:15 am

szkoda słów,ale nasze srodowisko piekarzy to nie reformowalne srodowisko!Tak ciekawą inicjatywę promowania pieczywa ...spaprali.
Nikt juz nie pyta o chleb dla serca. Mało tego czy wogóle zacznie pytać o chleb...
Brałem chleb dla serca od "kolegi" ,który tu w Krakowie ...MÓGŁ piec go i co?Zamawiałem jeszcze 2 tygodnie temu 60 bochenków dziś 15-cie i do tego 7 zwrotów ....FATALNA JAKOŚĆ, FATALNY SMAK kurcze ,a ja go piec nie mogłem .Bo niejaki TRELA piekarz pożal sie Boże blokował...a zresztą

wiktor

to nie tylko Kraków

Post autor: wiktor » sob sty 14, 2006 7:38 pm

Kraków nie jest niestety wyjątkiem.U nas w Szczecinie i okolicy również z wielka nadzieja przyjęlismy akcję pieczenia Chleba dla Serca.Niestety niejakie stowarzyszenie kilku DURNI czytaj stowarzyszenie wspólnej adoracji piekarzy RP zablokowało nam tę mozliwość! dziś z perspektywy czasu to nawet dobrze...pokazało ,ze ci piekarze /kilkunastu w Polsce/ to NIKT!pieką tego chleba tyle co kot naplakał.I niech tak zostanie...
Niech mówią nadal ,że reprezentuja blisko 14 tys ! piekarń w Polsce NIECH mówią tylko KOMU? i PO CO?

Gość

Post autor: Gość » śr mar 08, 2006 11:17 am

Szanowni Koledzy .Do dzisiaj wierzyłam że większa część właścicieli piekarń to ludzie z kulturą i klasą .Od dzisiaj widzę że klasa pozostała z ukończeniem szkoły podstawowej .Nie jestem członkiem zarządu .Nikogo nie obrażałam bo uważam że każdego należy szanować . Szanowni dyskutanci nienawiść ,zazdrość i szkalowanie innych oraz naruszanie dóbr osobistych i moralnych jest naruszeniem prawa które gwarantuje nam Konstytucja RP.Wielu z tych osób które mają w sobie tyle nienawiści powinno skorzystać z porady lekarza .Ja natomiast będę usilnie namawiała osoby które zostały obrażone o wniesienie do sądu przeciwko właścicielowi strony o odszkodownie za naruszenie dóbr osobistych i moralnych .
z poważaniem
Alicja Pęgiel[/img]

prezes

Post autor: prezes » śr mar 08, 2006 7:38 pm

W zwiazku z akcja "CHLEB DLA SERCA" organizowana przaz Stowazyszenie Piekarzy Polskich, ilosc piekarni na poszczegolne regiony zostala przydzielona przez Zarzad Stowarzyszenia. Cech w tm rozdziale nie bral udzialu. W zwiazku z tym moj udzial w rozdziale nie mial miejsca.
Wymienianie mojego nazwiska na stronie internetowej w kontekscie "bandy czworga", oraz stwirdzenia -"piekaz pozal sie Boze", ze wzgledu na moja spoleczna dzialalnosc, dla Cechu Rzemiosl Spozywczych i dla piekarzy, a takze 35-letnie doswiadczenie w prowadzeniu zakladu piekarskiego obraza moja godnosc i swiadczy o wielkim zadufaniu autora.
Z powazaniem
mgr inz. Zdzislaw Trela
Starszy Cechu.

klimek

uderz w stół...

Post autor: klimek » sob mar 25, 2006 9:52 am

oj coś zabolało niektórych...UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ,,,dzieki za wszystkie info kklimek Stargard Szczeciński

wielbiciele

ALICJA W KRAINIE CZARÓW!

Post autor: wielbiciele » wt mar 28, 2006 9:13 pm

Anonymous pisze:Szanowni Koledzy .Do dzisiaj wierzyłam że większa część właścicieli piekarń to ludzie z kulturą i klasą .Od dzisiaj widzę że klasa pozostała z ukończeniem szkoły podstawowej .Nie jestem członkiem zarządu .Nikogo nie obrażałam bo uważam że każdego należy szanować . Szanowni dyskutanci nienawiść ,zazdrość i szkalowanie innych oraz naruszanie dóbr osobistych i moralnych jest naruszeniem prawa które gwarantuje nam Konstytucja RP.Wielu z tych osób które mają w sobie tyle nienawiści powinno skorzystać z porady lekarza .Ja natomiast będę usilnie namawiała osoby które zostały obrażone o wniesienie do sądu przeciwko właścicielowi strony o odszkodownie za naruszenie dóbr osobistych i moralnych .
z poważaniem
Alicja Pęgiel[/img]
Alicja my i tak WSZYSCY się KOCHAMY W TOBIE...

Alicja

Post autor: Alicja » czw mar 30, 2006 5:22 pm

Bardzo się cieszę- chociaż wystarczy jak robi to jeden i skutecznie .Nadal uważam że wszystko ma swoje granice .
Całuję mocno tych przystojnych i mniej przystojnych ,seksownych i mniej seksownych, tych bardzo elokwentnych i tych mniej .
Pozdrowienia z krainy czarów

miłośnik WIOSNY

zaproś nas do krainy czarów...

Post autor: miłośnik WIOSNY » sob kwie 08, 2006 7:40 am

Alicja pisze:Bardzo się cieszę- chociaż wystarczy jak robi to jeden i skutecznie .Nadal uważam że wszystko ma swoje granice .
Całuję mocno tych przystojnych i mniej przystojnych ,seksownych i mniej seksownych, tych bardzo elokwentnych i tych mniej .
Pozdrowienia z krainy czarów
ALU no to z wiosną licze na zaproszenie do ...KRAINY CZARÓW!
WIOSNA PRZECIE ALU WIOSNA...

Gość

Post autor: Gość » sob cze 24, 2006 9:04 am

chleb dla serca. cha cha. chyba dla serca ministra i jego rodziny, no i dla paru jeszcze osób i ich rodzin. to nie peru czy jakiś inny kraj ameryki południowej, żeby jeść amarantusa. żytko, owies i trochę pszeniczki - to rośnie w tym kraju. a stara mądrość chińska nakazuje jeść to co masz blisko siebie, a nie to co jest z daleka. i się potwierdza. żarcie nowomodne powoduje wzrost w populacji alergii; a pseudochleba wzrost chorób odbytu. ale jak się prowadzi akcję chleb dla serca to ma się kasę na leczenie swojego serca. lekarzu zacznij wreszcie przewidywać skutki swoich niemądrych przyczyn. lekarz chce leczyć skutki a nie zapobiegać przyczynom. trochę więcej sprawdzonej mądrości ludowej. bo to tradycja określa mądrość narodu.
pozdrowionka

ODPOWIEDZ