Stowrzyszenie Piekarzy OBUDŹCIE SIĘ

Regiony, targi, ceny pieczywa, sytuacja rynkowa
obserwator

Stowrzyszenie Piekarzy OBUDŹCIE SIĘ

Post autor: obserwator » pn maja 10, 2004 8:39 pm

Jestem z boku .I tak chyba pozostanie!Chociaż fakt,iż piszę jeszcze wprawdzie anonimowo do naszego? Forum piekarzy to duża dla Mnie nowość.Tak na marginesie może to przeczytają tzw.działacze liczę na to ,bo kiedyś zapisałem się za namową kolegi do stowarzyszenia piekarzy i to co wyprawia to towarzystwo "Wspólnej Adoracji" jest ... bez komentarza.Teraz ich najważniejszą sprawą w ...działaniu na rzecz nas cukierników i piekarzy w Polsce jest...zmiana na walnym zgromadzeniu statutu,aby mogli wzajemnie nadać sobie zaszczytne tytuły honorowych prezesów i członków.Faktycznie Panie i Panowie ze stowarzyszenia, cukiernictwo i piekarstwo w Polsce nie ma większych problemów niż WASZE TYTUŁY!Proponuje nie marnować czasu i zmienić statut .który dożywotnio zapewni wam tytuły i funkcje WIELKICH DZIAŁACZY :!: :lol: :mrgreen:

odpowiedź

To dla Pana Nowość

Post autor: odpowiedź » wt maja 11, 2004 6:23 am

A co Pan powie o niejakim cukierniku ze Śląska wieloletnim "uśmiechniętym"pośle Klimku ,no i "Wielkim"związku rzemiosła polskiego .Ręce bolą od klaskania z zachwytu jak nie mogą ...nawet sobie pomóc .Chyba,że jawią sie rzemieślnikami ,ale na papierze ,bo geszefty robią w innej "politycznej branży" .Pozdrawiam Kraków!Panowie tylko,aby i wam nie przyszły do głowy tytuły i stołki ,bo to przerabiam już od zawsze!
Święte słowa Razem Panie i Panowie może ktoś to wreszcie usłyszy jak nam dobrze!zapraszam na Mazury tu można jeszcze znaleść ciche miejsce 8)

ODPOWIEDZ