Międzynarodowe Targi Żywności, 9-11 kwiecień 2014

Informacje o imprezach branżowych
admin
Site Admin
Posty: 865
Rejestracja: pn mar 29, 2004 2:05 pm
Kontakt:

Międzynarodowe Targi Żywności, 9-11 kwiecień 2014

Post autor: admin » śr kwie 02, 2014 12:55 pm

Międzynarodowe Targi Żywności – World Food Warsaw 2014 to szansa dla całej branży spożywczej, szansa, by Warszawa stała się ważnym punktem na mapie spotkań branży żywnościowej. World Food Warsaw 2014, podobnie jak inne imprezy organizowane przez Lentewenc, to wydarzenie business to business skierowane do sektora branży spożywczej. Przez trzy dni, osoby związane z branżą będą miały możliwość nawiązania nowych kontaktów i poszerzenia obecnych, ocenienia zapotrzebowania rynku na ich produkty czy usługi oraz śledzenia globalnych trendów.
Wystawcy z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne i specjalne konferencje poświęcone żywności i trendom w branży spożywczej – to wszystko będzie można zobaczyć na pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Żywności World Food Warsaw 2014.

Na targi World Food Warsaw 2014 zapraszamy profesjonalistów związanych z branżą produkcji żywności. Wystawcami targów, są zarówno przedsiębiorcy oferujący gotowe produkty rolno – spożywcze, jak również przedstawiciele podmiotów związanych z procesem produkcji. Tym samym, mile widziane są również firmy oferujące przyprawy i dodatki do żywności, a także dostawcy technologii i usług branżowych.

Międzynarodowe Targi Żywności, 9-11 kwiecień 2014

Na targach między innymi: Technologia produkcji i opakowania oraz urządzenia dla przemysłu piekarniczego

Tematyka targów: http://worldfood.pl/technologia-produkcji/

ODPOWIEDZ