Słodkie Targi EuroGastro

Informacje o imprezach branżowych
admin
Site Admin
Posty: 865
Rejestracja: pn mar 29, 2004 2:05 pm
Kontakt:

Słodkie Targi EuroGastro

Post autor: admin » ndz lut 22, 2015 2:52 pm

19. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro odbędą się 25-27 marca br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 c w Warszawie.

Już niedługo przedstawiciele branży gastronomicznej, w tym cukiernictwa i piekarnictwa, będą mieli okazję, by poznać nowości w branży i spotkać się z dostawcami sprzętu, produktów i półproduktów niezbędnych do prowadzenia biznesu. 19. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne odbędą się w dniach 25-27 marca br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 c w Warszawie.

Prezentowana na targach oferta skierowana jest m.in. do cukierników, lodziarzy, karmelarzy oraz właścicieli restauracji i kawiarni. Wystawcy kusić będą odwiedzających gotowymi wyrobami słodkimi i słonymi. W ofercie targów znajdą się również świeże i mrożone produkty, do częściowego lub pełnego wypieku, a także dodatki do ciast deserowych, lodów i gofrów. Dostawcy i producenci sprzętu zaprezentują urządzenia, dzięki którym przygotowanie sorbetów, lodów, przekąsek i kremów będzie szybkie i łatwe.

Dla przedstawicieli branży organizator przewidział 50% zniżki na bilet wstępu przy rejestracji online. Więcej informacji o targach i formularze rejestracyjne na www.eurogastro.com.pl.

Źródło i fot.: Targi EuroGastro

Źródło: http://piekarstwo.elamed.pl/material%5B23024%5D

ODPOWIEDZ