UWAGA KONKURS! Zaprojektuj swoją bluzę

Media, prasa, wydarzenia, newsy
admin
Site Admin
Posty: 865
Rejestracja: pn mar 29, 2004 2:05 pm
Kontakt:

UWAGA KONKURS! Zaprojektuj swoją bluzę

Post autor: admin » pn lut 08, 2016 12:21 pm

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że w pracy powinno się być ubranym schludnie i wygodnie. Jest to szczególnie ważne, gdy pracuje się w cukierni, piekarni albo kawiarni. Oferta strojów roboczych jest obecnie bardzo szeroka. Można wybierać wśród wielu modeli, kolorów, materiałów, sposobów wykończenia. Jeśli jednak nie znaleźli jeszcze Państwo bluzy swoich marzeń lub mają Państwo wymarzony projekt, który jeszcze nie został zrealizowany, zapraszamy do udziału w drugiej edycji naszego konkursu.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Cukiernicy, piekarze, kucharze, uczniowie – słowem wszyscy, którzy w pracy potrzebują strojów roboczych.

Na czym polega konkurs?

Należy zaprojektować bluzę. Rysunek na papierze A4 lub A3 można przynieść ze sobą na targi Expo Sweet (stoisko „Przeglądu Piekarskiego i Cukierniczego” nr 100 ) lub przysłać projekt mejlem na adres: ppic@ppic.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 marca br.

Co należy uwzględnić?

Bluza nie musi być prosta, a wręcz przeciwnie. Zachęcamy do puszczenia wodzy fantazji i zaproponowania czegoś niekonwencjonalnego. Może to być bluza wyróżniająca się niezwykłym krojem, w niespotykanym kształcie, z ozdobnymi zakładkami, stebnowaniami lub innymi aplikacjami. Można zaproponować ciekawe połączenia różnych materiałów, dodatki ze skóry, a także suwaki, guziki, nadruki, hafty, interesujące formy, kolory… Możliwości są nieograniczone. Wystarczy dać się ponieść wyobraźni.

Jakie są nagrody?

Zwycięzca zostanie ogłoszony w numerze 5’2016 „Przeglądu Piekarskiego i Cukierniczego”. Otrzyma on bluzę uszytą przez firmę Tedmar według nagrodzonego projektu. Jeśli projekt okaże się dobry, bluza (sygnowana nazwiskiem zwycięzcy) może wejść do kolekcji. Autorzy trzech najlepszych projektów otrzymają nagrody niespodzianki. Warto spróbować!

Źródło: http://ppic.pl/uwaga-konkurs-zaprojektu ... bluze.html

ODPOWIEDZ