KFS w kontekście kształcenia ustawicznego rzemieślników

Media, prasa, wydarzenia, newsy
admin
Site Admin
Posty: 865
Rejestracja: pn mar 29, 2004 2:05 pm
Kontakt:

KFS w kontekście kształcenia ustawicznego rzemieślników

Post autor: admin » pn sie 29, 2016 10:56 am

Związek Rzemiosła Polskiego zaprasza na konferencję „Efektywność i perspektywy Krajowego Funduszu Szkoleniowego w kontekście kształcenia ustawicznego rzemieślników i ich pracowników oraz planowanego powszechnego samorządu gospodarczego”.

Spotkanie odbędzie się 6 września (wtorek) w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie.

Głównym celem konferencji, przygotowanej na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, jest określenie efektywności wykorzystania środków KFS na rzecz kształcenia ustawicznego, prowadzącego do podniesienia kompetencji rzemieślników i zatrudnionych u nich pracowników.

Stosunkowo krótki okres funkcjonowania KFS (od połowy 2014 r.) przyniósł, zarówno pozytywne, jak też negatywne jego oceny, zwłaszcza na tle nieprawidłowości leżących po stronie wnioskujących oraz instytucji dysponujących środkami KFS. Dla ułatwienia określenia stanu zaangażowania środków KFS na rzecz środowiska rzemieślniczego ZRP przygotował ankietę (w załączniku).

Ze względów organizacyjnych zgłoszenia udziału w konferencji przyjmowane będą do 1 września na adres e-mail: oswiata@zrp.pl lub tel/fax 22 5044 230.

Źródło: http://ppic.pl/kfs-w-kontekscie-ksztalc ... nikow.html

ODPOWIEDZ