Piekarnia ze wsparciem oprogramowania

Ogłoszenia przydatne dla piekarzy. Dopuszczam dużą dowolność, Admin. Zapraszam do dodawania ogłoszeń.
admin
Site Admin
Posty: 865
Rejestracja: pn mar 29, 2004 2:05 pm
Kontakt:

Piekarnia ze wsparciem oprogramowania

Post autor: admin » wt wrz 13, 2016 9:34 pm

Ręce białe od mąki, piec, w którym rumieńców nabierają wypieki, a wszędzie unoszący się charakterystyczny zapach – tak „przeciętny” zjadacz chleba wyobraża sobie pracę piekarni. Jednak, prowadzenie i zarządzanie piekarnią, to ciężki kawałek chleba.

Na szczęście ze wsparciem oprogramowania dla piekarni i cukierni, zarządzanie tym biznesem jest znacznie ułatwione. Razem z firmą NetPOS podpowiadamy, jak oprogramowanie dla piekarni może pomóc zapanować nad całą produkcją? Jakie funkcjonalności systemów sprawdzą się właśnie w piekarniach?

Nowe rozwiązania informatyczne, to podstawa w produkcji spożywczej, również w piekarniach, w których produkcja i dostawa jest znacznie utrudniona, przez to, że produkt musi docierać do klientów praktycznie zaraz po zejściu z „taśmy produkcyjnej”. Zapanowanie nad produkcją, dostawą i magazynem oraz sprzedażą jest w tym biznesie nie lada wyzwaniem. Programy informatyczne, które wspierają obsługę produkcji i proces sprzedaży są w tym biznesie już jednym z podstawowych narzędzi wspierających cały proces od produkcji do sprzedaży. – „Zarządzanie zamówieniami stałymi i specjalnymi, planowanie dostaw, projektowanie receptur, prowadzenie stanów magazynowych wyrobów i surowców, wsparcie dla rozliczania produkcji, to tylko niektóre z funkcjonalności oprogramowania dla piekarni, które w dużej mierze pomagają w zarządzaniu całą piekarnią. Warto podkreślić, że ilość modułów z dostępnymi rozwiązaniami, które można wdrożyć w danej firmie jest bardzo duża, stąd każdy może wybrać te, które pomogą w zarządzaniu właśnie jego piekarnią” – przekonuje Rafał Marek, Prezes firmy NetPOS zajmującej się sprzedażą i wdrażaniem nowoczesnego oprogramowania dla biznesu, w tym dla branży piekarniczo-cukierniczej.

Źródło: http://mistrzbranzy.pl/artykuly/pokaz/id/3435

ODPOWIEDZ