Przegląd maszyn piekarniczych

konsumenci, oczekiwania, sugestie, uwagi, opinie, ankiety
admin
Site Admin
Posty: 865
Rejestracja: pn mar 29, 2004 2:05 pm
Kontakt:

Przegląd maszyn piekarniczych

Post autor: admin » pn lip 10, 2017 1:18 pm

Nowości i hity tego roku, czyli kompleksowy przegląd oferty rynkowej, który pomoże przy wyborze urządzeń do cukierni i piekarni.

Przegląd urządzeń znajdziecie Państwo w wydaniu drukowanym lipcowo/sierpniowym Mistrza Branży, na specjalnej podstronie portalu http://mistrzbranzy.pl/maszyny lub w dokumencie online na ISSUU (okienko poniżej).

Piece, zapaszacze do ciasta, linie produkcyjne, miesiarki i fermentatory - jednym słowem wszystko, czego potrzeba by zdynamizować produkcję i sprzedaż w firmie. Poznaj najbardziej innowacyjne maszyny z Polski i z zagranicy oraz sprawdź ich parametry. Dzięki naszemu przeglądowi decyzja o wyborze maszyny do cukierni lub piekarni będzie tą właściwą, która przyniesie zamierzone owoce.

Zobacz, które z urządzeń nadadzą się do wyrobu ciasta żytniego, a które są najlepsze do wyrobu słodkiego ciasta drożdżowego. Prezentowane maszyny to efekt wieloletniego dopracowywania technologii przez producentów, z uzwględnieniem klientów z branży piekarskiej i cukierniczej. To wszechstronne urządzenia nadające się do wykonywania wielu czynności, np. nadziewania pączków jak też dozowania wytrawnego farszu. Piece posiadający taki system otwierania drzwi, by nie zajmowały miejsca. Większość z maszyn to ekologiczne rozwiązania, które pozwalają oszczędzić nie tylko czas, ale również zużywaną energię.

Pełną treść artykułu przeczytasz na stronie: http://mistrzbranzy.pl/artykuly/pokaz/P ... -3963.html

ODPOWIEDZ