Kraków: sesja Playboy'a w piekarni radnego

Media, prasa, wydarzenia, newsy
admin
Site Admin
Posty: 865
Rejestracja: pn mar 29, 2004 2:05 pm
Kontakt:

Kraków: sesja Playboy'a w piekarni radnego

Post autor: admin » pt sty 12, 2007 11:17 am

Znany z ekstrawaganckich pomysłów Kazimierz Czekaj, radny PO i piekarz w jednej osobie, znów zaskoczył swoich kolegów. Tym razem rozesłał im efekty sesji do ,,Playboya", którą zrealizowano w jego piekarni

O wszystkim poinformował nas jeden z pracowników urzędu marszałkowskiego, zbulwersowany pomysłem radnego Czekaja. "Czy taki poziom prezentuje PO? Jeśli tak, to żenada" - narzekał urzędnik.

Sprawdziliśmy. Pomysł, który oburzył autora listu, jest projektem fotografa Łukasza Sakiewicza przygotowywanym dla "Playboya". Dziewczęta i chłopcy na fotografiach Sakiewicza odgrywają role przedstawicieli pięciu zawodów wykonywanych nocą. A że do takich należy bez wątpienia zawód piekarza, młody fotograf postanowił skontaktować się ze znanym z zamiłowania do niekonwencjonalnych pomysłów radnym Czekajem.

Czekaj zasłynął choćby z wypieku okazałych chlebów w kształcie kaczorów, co swego czasu zbulwersowała małopolskich polityków PiS. Czy nie obawiał się, że sesja do "Playboya" spotka się z jeszcze większym potępieniem? - Przecież to nie jest jakaś pornografia, tylko zwykła erotyka. W dodatku wysmakowana - uważa Czekaj. I zdradza, że na potrzeby sesji spalił 30 bochenków chleba (posłużyły jako elementy scenografii). - Zrobiłem to dla sztuki - zastrzega.

Efekty sesji zdjęciowej będzie można podziwiać dopiero w kwietniowym numerze magazynu dla panów. Do zdjęć będą dołączone opowiadania napisane przez Michała Rusinka i Antoninę Turnau, którzy dali się poznać jako autorzy "Prowincjonalnych zagadek kryminalnych", publikowanych na łamach "Gazety".

- Pomysł od razu mi się spodobał, nie mogę się doczekać końcowych efektów - emocjonuje się Marcin Meller, redaktor naczelny "Playboya". Kazimierz Czekaj też nie chciał czekać do kwietnia. Kilka zdjęć, które sam zrobił w czasie z sesji w piekarni, zamieścił na internetowym forum Ogólnopolskiego Porozumienia Piekarzy, a link do strony rozesłał wśród znajomych.

- Świeży pomysł. Ładne dziewczyny i ciepłe bułeczki. I to, i to smaczne - śmieje się kolega Czekaja z ławy sejmikowej Stanisław Handzlik. Nie miał okazji jeszcze podziwiać zdjęć, ale "niecierpliwie czeka na wiadomość od kolegi".

Nie będzie miał okazji, bo wczoraj zdjęcia zamieszczone przez Kazimierza Czekaja zniknęły z sieci. Jak nam przekazał autor sesji, występująca na nich modelka nie życzyła sobie publikacji na stronie dla piekarzy i zagroziła radnemu piekarzowi sądem.
źródło: Gazeta Wyborcza

ODPOWIEDZ