Czy ktoś tu zagląda

konsumenci, oczekiwania, sugestie, uwagi, opinie, ankiety
Andrzej

Czy ktoś tu zagląda

Post autor: Andrzej » czw wrz 16, 2004 12:50 pm

bo zaglądając od pewnego czasu nie widzę nowych wpisów.
A może to moje ustawienia są jakieś nie takie.

Sądzę jednak ,że podstawowy utrudnieniem jest forma organizacyjna tego forum.

Chyba.

Andrzej.

piekarz

zagladają

Post autor: piekarz » pt wrz 17, 2004 1:19 pm

Panie Andrzeju
zagladają tylko świetna uwaga wszyscy ,no prawie wszyscy mamy komputery,ale umiejetności ,a może ważniejsze chęć naszej całej branży aby być aktywnym nawet w wymiarze wymiany poglądów jak sam Pan widzi jest...zerowa .Dobrze chociaż ,że Krakusy nie odpuszczają i ciągle wrzucają nowe tematy.A propo nowych tematów to u nas na Śląsku mąka typ 500 zeszła poniżej 70 groszy!/jestem dużym odbiorcą / .Nawet nie chcę myśleć co moze sie stać gdy wśród nas znajdzie się ...piekarz ,który zapominając o wzroście ropy i stu innych rzeczy postanowi ...z tego powodu obniżyć cenę! Gdy jesteśmy jako branża na skraju przepaści. pozdrawiam i apel do nas wszystkich bądźmy razem i aktywności PANIE i PANOWIE

zaborowski marek

kapitalne posumowanie

Post autor: zaborowski marek » pt wrz 17, 2004 1:21 pm

piekarz pisze:Panie Andrzeju
zagladają tylko świetna uwaga wszyscy ,no prawie wszyscy mamy komputery,ale umiejetności ,a może ważniejsze chęć naszej całej branży aby być aktywnym nawet w wymiarze wymiany poglądów jak sam Pan widzi jest...zerowa .Dobrze chociaż ,że Krakusy nie odpuszczają i ciągle wrzucają nowe tematy.A propo nowych tematów to u nas na Śląsku mąka typ 500 zeszła poniżej 70 groszy!/jestem dużym odbiorcą / .Nawet nie chcę myśleć co moze sie stać gdy wśród nas znajdzie się ...piekarz ,który zapominając o wzroście ropy i stu innych rzeczy postanowi ...z tego powodu obniżyć cenę! Gdy jesteśmy jako branża na skraju przepaści. pozdrawiam i apel do nas wszystkich bądźmy razem i aktywności PANIE i PANOWIE

BOGNA

MAM NADZIEJĘ ŻE TAK

Post autor: BOGNA » ndz mar 12, 2006 7:23 pm

TO JA . CHYBO MI SIĘ UDAŁO ALBO NIE

Gość

Re: MAM NADZIEJĘ ŻE TAK

Post autor: Gość » ndz mar 12, 2006 7:23 pm

BOGNA pisze:TO JA . CHYBA MI SIĘ UDAŁO ALBO NIE

ODPOWIEDZ